Catering

Občerstvení z nejlepších surovin zajišťujeme od prověřených dodavatelů. Nápoje, chlebíčky, dorty, obložené mísy, snídaňové a obědové bufety a mnoho dalšího.

Nealkoholické nápoje

Během celé akce zajistíme dostatek vody s citronem (limetou/mátou/okurkou) v karafách. Případně zajistíme vody balené, džusy, limonády či jiné nápoje dle vašeho přání.

Alkoholické nápoje

Jsme držiteli koncese pro podávání lihovin a rádi Vám zajistíme i servírování alkoholických nápojů. Dle Vašeho výběru můžeme servírovat kvalitní vína, lahvové i točené pivo, cidery, tvrdý alkohol i míchané nápoje. Nezapomínejte pít s rozumem!

Káva & čaj

Kávu nabízíme standardně rozlévanou v samoobslužných vzhledných termoskách s čepováním, které zajišťují rychlý servis i výbornou chuť. Dle domluvy lze zajistit i jiný způsob servírování kávy. Horká voda na čaj je k dispozici také v termoskách, čajů vždy nabízíme několik druhů. Samozřejmostí je cukr (krystal a třtinový), mléko, med a citron.

Sladké pečivo

Ke kávě a čaji, ale i samostatně vám připravíme sladké občerstvení. Buchty, koláče, záviny, mini dezerty, dorty, sušenky a mnoho dalšího. Veškeré pečivo je dělané podle tradičních a poctivých receptur - tak jako od babičky. Je možné také servírovat ovocnou mísu nebo ovocný salát.

Coffee break

Jako coffee break nebo lehký oběd, či lehkou večeři Vám naservírujeme plněné bagety, croissanty a bagely. Vybrat si můžete také chlebíčky, kanapky, briošky nebo aspiky. Po individuální konzultaci jsme schopni zařídit téměř vše co si budete přát. Dle Vašich preferencí jsme schopni zajistit i pokrmy vegetariánské a veganské.

Studený bufet

Jako studený bufet můžeme servírovat obložené mísy, zeleninu, smažené vepřové a kuřecí řízky, bramboráky a mnoho dalších pochutin dle Vašich preferencí. Pro individuální nabídku nás prosím kontaktujte.

Teplý bufet

Po individuální konzultaci jsme schopni zajistit i rozmanitý teplý bufet. Dle Vašich prefernecí může být v duchu tradiční české kuchyně nebo můžeme připravit bufet plný zahraničních i exotických pokrmů. Jako alternativu k bufetu, lze zařadit i servírovaná jídla.

Nádobí

Zajistíme všechno potřebné nádobí, zejména tedy skleničky, hrnečky, karafy, termosky, tácy atp. Na některých akcích je praktičtější využít nádobí jednorázového. Používáme zejména jednorázové nádobí ze dřeva nebo z papíru pocházejících z lesů s certifikací FSC, tj. z lesů, které jsou obhospodařovány v souladu s ekologickými, sociálními a majetkovými kritérii.

Mobiliář

Pokud místo konání akce nedisponuje vlastními stoly a nábytkem, vše potřebné zařídíme, dopravíme a nainstalujeme my. Jediné co potřebujeme je kohoutek s tekoucí pitnou vodou.

Obsluha

V ceně dodáváme vždy alespoň jednoho obsluhujícího, s ohledem na rozsah akce případně obsluhujících více.

Nenašli jste co jste hledali?

Náš web obsahuje seznam pouze nejčastěji poptávaných služeb. Po individuální konzultaci Vám rádi poskytneme i další služby. Jsme schopni zajistit i jiné způsoby cateringnu dle Vašich požadavků. Pro individuální nabídku nás prosím kontaktujte.