Kompletní zajištění cateringových služeb

Catering

Občerstvení z nejlepších surovin zajišťujeme od prověřených dodavatelů. Nápoje, chlebíčky, dorty, obložené mísy, snídaňové a obědové bufety a mnoho dalšího.

Moderní, responzivní a dynamické webové stránky

Weby & IT služby

Nemáte čas na tvorbu webových stránek? Nelíbí se Vám weby zdarma, chcete vlastní doménu, sháníte stabilní hosting pro Váš web? Nebo máte zájem o jinou cloudovou aplikaci na míru? Vše zajistíme individuálně a efektivně. Kromě tvobry webů poskytujeme i jiné IT služby.

Večírky, koncerty, konference, plesy, společenské akce...

Event management

Chcete uspořádat kvalitní večírek? Nebo snad raději velkou párty, či rovnou celý ples? Profíci z Green Pandy jsou tu pro Vás – pomohou, poradí, zařídí, připraví. Vše, co pro takovou událost potřebujete, můžeme pohodlně zajistit. Vám tak odpadnou veškeré organizační starosti, ať už se jedná o večírek, ples, konferenci nebo jakoukoli jinou společenskou událost.

Kdo jsme?

Na formality si u nás hrajeme sice teprve od ledna 2018, avšak příběh naší Green Pandy bychom mohli datovat dlouho do historie. Tehdy jako projekt pár kluků, co si hráli s počítači, začal projekt Green Panda poprvé dostávat svůj směr a podobu. Ušli jsme dlouhou cestu, tým se rozrostl i o opačné pohlaví. A také škála aktivit, které se tým z Green Pandy věnuje, je mnohem rozsáhlejší.

Kontaktujte nás

Kontakty

  team@greenpanda.cz