Webové stránky a další IT služby

Nemáte čas na tvorbu webových stránek? Nelíbí se Vám weby zdarma, chcete vlastní doménu, sháníte stabilní hosting pro Váš web? Nebo máte zájem o jinou cloudovou aplikaci na míru? Vše zajistíme individuálně a efektivně.

Statické weby

Statické weby malého rozsahu určené pro prezentaci Vašich služeb nebo výrobků s kontaktním formulářem Vám vytvoříme za 1 Kč a následně je u nás můžete provozovat již od 199 Kč měsíčně.

Dynamické weby & e-shopy

Dynamické webové stránky, weby většího rozsahu, e-shopy a cloudové aplikace rádi indviduálně naceníme a připravíme přesně dle Vašich potřeb a požadavků. Naše ceny jsou velmi příznivé. Ke všem webům poskytujeme vlastní webhosting, mailserver a správu domén.

EET systémy

Strašák malých obchodníků a postrach neplatičů. I tak se říká EET, neboli elektronické evidenci tržeb. Nemusíte nutně investovat statisíce do nefunkčních systému. Stačí si promluvit s naším technikem, který Vám přesně na míru doporučí nejvhodnější systém Vašemu podnikání. Nutno dodat, že nejsme prodejcem, ani výrobcem jednoho konkrétního řešení. A právě proto pomůžeme sehnat nejvhodnější řešení právě pro Vás.

IT servis Praha

V Praze provozujeme IT servis pod značkou PC pomoc levně. Specializujeme se na pravidelný servis pro domácnosti a menší firmy. Poskytujeme ale i jednorázové řešení problémů – ať už jde o instalaci nového počítače, odvirování atd. V případě zájmu také pořádáme školení a kurzy.

Nenašli jste co jste hledali?

Náš web obsahuje seznam pouze nejčastěji poptávaných služeb. Po individuální konzultaci Vám rádi poskytneme i další služby. Pro individuální nabídku nás prosím kontaktujte.